» Інформація » Діяльність державних підприємств у сфері АПК обговорили на селекторі із Мінрегіоном

Діяльність державних підприємств у сфері АПК обговорили на селекторі із Мінрегіоном

Автор: admin2 от 22-01-2020, 14:36
 (голосів: 0)

Діяльність державних підприємств у сфері АПК обговорили на селекторі із МінрегіономСьогодні, 22 січня Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України провело селекторні наради з актуальних питань агропромислового розвитку.

Онлайн участь у нарадах взяв перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський, директор департаменту агропромислового розвитку Юлія Шопська, представники Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

В межах нарад порушили питання діяльності державних підприємств та проведення інвентаризації земельних ділянок.

Серед розглянутих питань – пріоритети держпідтримки для аграріїв, контроль за харчовою продукцією, земельна реформа.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua