» Інформація » Перевізникам району відшкодовуватимуть кошти за пільгові перевезення

Перевізникам району відшкодовуватимуть кошти за пільгові перевезення

Автор: admin2 от 30-01-2020, 15:55

Перевізникам району відшкодовуватимуть кошти за пільгові перевезенняНа нараді за участю керівників підприємств-перевізників на автобусних маршрутах загального користування району йшлося про відшкодування у 2020 році коштів за пільгові перевезення на приміських маршрутах, які не виходять за межі Дрогобицького району. Нараду провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Зазначалося, що відшкодування відбуватиметься з районного бюджету. Розподіл коштів між підприємствами-перевізниками буде проводитися згідно з кошторисним розрахунком на 2020 рік у відповідності до кількості транспортних засобів на маршрутах.

Стосовно обслуговування школярів перевізники повідомили, що під час навчального року в межах населених пунктів району довезення дітей відбувається безкоштовно, з району — до навчальних закладів м.Дрогобич — за 75% вартості.