Минулого тижня, 7 лютого під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Руслана Щерби відбулося засідання оргкомітету з проведення на Дрогобиччині авторалі. Під час засідання визначено основні організаційні завдання стосовно підготовки ралійної траси, безпеки громадян на час змагань, режиму роботи громадського транспорту тощо.
Нагадаємо, I етап Національної серії з ралі "Кубок Карпат" «Зимові Вершини» відбудеться на Дрогобиччині в суботу, 15 лютого.













