» Інформація » Мешканців області запрошують подавати пропозиції до концепції «зеленого» енергетичного переходу України до 2050 року

Мешканців області запрошують подавати пропозиції до концепції «зеленого» енергетичного переходу України до 2050 року

Автор: admin2 от 18-02-2020, 17:53
 (голосів: 0)

Мешканців області запрошують подавати пропозиції до концепції «зеленого» енергетичного переходу України до 2050 рокуРозвиток «зеленої» відновлювальної енергетики надзвичайно важливий у контексті проблем боротьби зі зміною клімату та сталого розвитку економіки. Відтак, Міністерством енергетики та захисту довкілля України презентовано проєкт Концепції «зеленого» енергетичного переходу України до 2050 року.

Управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА запрошує представників Львівщини: підприємств, установ та громадських організацій, наукових працівників та мешканців області до обговорення та надання пропозицій до зазначеного проєкту Концепції.

Ознайомитись з концепцією можна за посиланням.

Також у п’ятницю 21 лютого у Києві відбудеться круглий стіл «Зелений» енергетичний перехід України: бачення до 2050 року та наступні кроки». Детальніше за посиланням. 

Зазначимо, що у Львівській області активно розвивається відновлювана енергетика. Реалізуються великі інвестиційні проєкти та мала генерація у приватному секторі.

Уже зараз на Львівщині працює 59 об’єктів відновлюваної та альтернативної енергетики загальною потужністю 363,424 МВт.

Станом на 1 січня в області є 877 діючих сонячних установок приватних домогосподарств потужністю понад 18,6 МВт.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua