» Інформація » Руслан Щерба провів особистий прийом громадян

Руслан Щерба провів особистий прийом громадян

Автор: admin2 от 19-02-2020, 10:20

Руслан Щерба провів особистий прийом громадян18 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба провів особистий прийом громадян.

Мешканці Дрогобицького району зверталися з такими проблемними питаннями, як виділення земельних ділянок, благоустрою населеного пункту, заїзду до земельної ділянки, пільгового перевезення пасажирів у громадському транспорті та пільг на житлово-комунальні послуги, надання матеріальної допомоги.

Заявникам надано детальні роз’яснення з питань, з якими вони звернулися до РДА.

У прийомі громадян взяли начальник управління з питань економіки, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Віталій Скоропад, головний спеціаліст сектору правового забезпечення Олег Венгжин, начальник міськрайонного управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі та м.Дрогобичі Любомир Бреньо тавідповідальні працівники структурних підрозділів райдержадміністрації відповідно до компетенції.