» Інформація » Із березня на Львівщині стартує «Велике будівництво»

Із березня на Львівщині стартує «Велике будівництво»

Автор: admin2 от 26-02-2020, 15:11
 (голосів: 0)

Із березня на Львівщині стартує «Велике будівництво»Заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко провів робочу нараду з головами райдержадміністрацій, міськими головами міст обласного значення та замовниками будівництва щодо стану реалізації урядової програми «Велике будівництво».

У країні мають ввести в експлуатацію 100 садків, 100 шкіл та 100 спортивних обєктів, а стартувати програма має 1 березня.

Заступник голови облдержадміністрації заслухав інформацію щодо реального стану виконання будівельних робіт по кожному об’єкту, потенційні загрози у їх реалізації, а також сформовано чіткий алгоритм дій замовників та дедлайни здачі в експлуатацію шкіл та садочків.

«Усі школи і дошкільні установи повинні відповідати вимогам доступності, безпеки та термомодернізації. Окрім того, до кожного об’єкту має бути побудована чи відремонтована під’їзна дорога. Усі заклади ми повинні укомплектувати сучасним обладнанням», - наголосив Іван Собко.

Слід зауважити, що з цією метою акумульовано кошти державного фонду регіонального розвитку, субвенції на соціально-економічний розвиток, програми «Спроможна школа для кращих результатів», обласного та місцевих бюджетів.

Довідково: в рамках урядової програми «Велике будівництво» на Львівщині у 2020 році заплановано завершити та ввести в експлуатацію 6 шкіл, 5 садочків та 4 спортивні об’єкти.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua