» Інформація » Максим Козицький подякував священнослужителям за дотримання карантину під час Великодніх свят

Автор: admin2 от 22-04-2020, 14:40

Максим Козицький подякував священнослужителям за дотримання карантину під час Великодніх святГолова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький подякував священнослужителям області за дотримання карантинних заходів під час святкування Великодня:

«Високопреосвященні та Преосвященні Владики!

Всечесні та всечеснійші отці!

Шановні керівники Церков та релігійних організацій!

Дорогі мешканці Львівщини!

У ці дні, коли нашими містами та селами звучить вітальне «Христос Воскрес! -Воістину Воскрес» звертаюся із словами вдячності.

Немає в Церкві Христовій більшого свята, аніж вшанування Воскресіння Ісуса Христа, що є змістом нашої віри, основою усього християнства, перемогою життя.

Цього року ми відзначали Великдень по-особливому - у своїх домівках в колі рідних, єднаючись у молитві.

Карантин дещо змінює спосіб, у який ми відзначаємо свята та дні пам’яті, проте їхня сутність залишається незмінною. Незмінною є і наша християнська традиція.

Звертаюся із словами вдячності за відповідальність за наші душі і життя. Вдячний за ті заходи, які були вжиті, щоб запобігти поширенню пандемії. Вдячний за духовні настанови та слова підтримки, звернені до вірян.

Думаючи про майбутнє, ми думаємо про відповідальність перед Господом, про благополуччя в нашій спільноті. Промовляючи молитву, цього року як і щорічно, ми просимо аби наступного року за нашим Великоднім столом нас ставало більше, а найстарші серед нас дочекалися наступного Великодня.

Цьогоріч ми обмежили себе заради життя та радості Світлого Воскресіння наступного року.

Сьогодні, як ніколи, ми єдині у своїх прагненнях. Ми зміцніли завдяки взаємній підтримці і жертовній допомозі ближнім.

Ще раз дякую вам за високу відповідальність перед родинами та Україною.

Дякую за Молитву», - йдеться у зверненні голови Львівської ОДА.