» Інформація » Максим Козицький привітав медиків швидкої із професійним святом

Максим Козицький привітав медиків швидкої із професійним святом

Автор: admin2 от 28-04-2020, 16:11
 (голосів: 0)

Максим Козицький привітав медиків швидкої із професійним святомСьогодні, у День працівників швидкої допомоги, хочеться вкотре подякувати нашим медикам за їхню щоденну нелегку працю.

Вони для нас – Герої, адже щодня стоять на захисті ще одного невидимого фронту та роблять усе, що у їхніх силах, аби врятувати та зберегти найцінніше – людські життя.

Вони першими приймають на себе усі удари пандемії!

Наше завдання забезпечити їм надійний тил - бути уважними до власного здоров`я та дотримуватись карантину.

Дорогі лікарі, від себе особисто хочу побажати міцного здоров’я Вам та Вашим сім'ям, затишку та благополуччя. Нехай береже Вас Господь!

Максим Козицький

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua