29 квітня за дорученням голови районної державної адміністрації Омеляна Стасули начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Михайло Волошин спільно із керівником філії ДП «Дрогобицький райавтодор» Ігорем Богаченком здійснили інспектування ремонтно-будівельних робіт на місцевих автошляхах району. Це, зокрема, укріплення піщано-гравійною сумішшю автомобільних доріг Рихтичі-Михайлевичі, Рихтичі-Вороблевичі, а також ремонту мостів в населеному пункті Михайлевичі. Ремонт одного з мостів виконано в повному обсязі. Роботи на інших об’єктах буде завершено найближчим часом.













