Як уже повідомлялося, сьогодні з робочим візитом на Дрогобиччині перебував голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький. Спільно з головою райдержадміністрації Омеляном Стасулою, його заступниками Віталієм Скоропадом та Тарасом Матоличем очільник області відвідав низку першочергових за важливістю об’єктів регіону. Керівники побували на місці обвалу будинку в м.Дрогобич та на місці провалля біля Стебника, де відбудеться перенесення водогону “Дрогобич-Гірне”, на що Уряд погодив виділити понад 26 млн грн. Також Максим Козицький відвідав «СЗШ№2-гімназія» в м. Трускавець, де проходить реконструкція.
Окремим пунктом візиту голови облдержадміністрації та керівництва району стала Новокропивницька школа. М.Козицький ознайомився із ходом робіт з добудови Новокропивницького НВК І-ІІІ ст. та спортивного залу із застосуванням енергозберігаючих технологій.
Проєкт увійшов до урядової програми “Велике будівництво”.
На проведення будівельних робіт за період 2018-2019 роки загалом було скеровано понад 7 млн гривень. Для введення об’єкта в експлуатацію у поточному році необхідно провести добудову спортзалу, внутрішні роботи, монтаж системи опалення, електромонтажні роботи, облаштування фасаду, благоустрій
території та закупівля обладнання.
У поточному році передбачено фінансування за кошти ДФРР – 13 207,622 тис. грн, та 1 500,000 тис. грн.з місцевого бюджету.
Максим Козицький залишився задоволений ходом проведення робіт на Новокропивницькій школі та зазначив, що всіляко сприятиме завершенню цього об’єкта.













