10-11 та 14 квітня працівники відділів та управлінь Дрогобицької райдержадміністрації та районної ради провели впорядкування прилеглої території на вулиці 22 Січня. І хоч погодні умови дещо перешкодили запланованим заходам, багато все-таки вдалося зробити. Прибирання скверів, вулиць, висадка дерев – це наша спільна справа, адже ми тут живемо. Загальна толока – це не щось надумане чи штучне, для українців є цілком природним явищем. Громада споконвіку порядкувала на спільних територіях у селі чи місті.
Основними завданнями весняної толоки є впорядкування прибудинкових територій, дитячих та спортивних майданчиків, парків, скверів, узбіччя доріг, висаджування саджанців дерев та кущів, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ. І досить важливо, що такі заходи є гарною традицією, бо кожна людина повинна створювати для себе та оточуючих комфортні умови для проживання.













