» Інформація » У Львові вшанували пам’ять жертв війни

У Львові вшанували пам’ять жертв війни

Автор: admin2 от 22-06-2020, 12:29
 (голосів: 0)

У Львові вшанували пам’ять жертв війни22 червня в Україні вшановують День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. З цієї нагоди біля Пам’ятного хреста на місці колишнього концентраційного табору «Шталаг-328», що у Львові, відбулись урочисті пам'ятні заходи.

Представники влади та громадськості поклали квіти і запалили лампадки біля Пам’ятного хреста, жертв війни вшанували хвилиною мовчання.

«Друга світова, що увірвалась на нашу землю, охопила усю територію України. Вона залишила кривавий і болісний відбиток, торкнулась кожної людської долі. Ми повинні пам’ятати про той час і шанувати усіх, хто загинув у цій війні, пам'ятати про мільйони жертв нацистського та сталінського режимів. Шанувати подвиги усіх Героїв, завдяки яким ми сьогодні живемо та вільно дивимося у майбутнє. Сьогодні нашим обов’язком є зробити все від нас залежне, щоб ці страшні уроки історії ніколи не повторювалися», - сказав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Нагадаємо, концтабір для військовополонених «Шталаг-328» діяв на території Цитаделі в роки Другої світової війни. Протягом 1941-44 років нацисти утримували тут понад 284 тис. військовополонених. Понад 142 тис. було вбито або замордовано.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua