» Інформація » Родини двох померлих учасників АТО отримають грошову допомогу

Родини двох померлих учасників АТО отримають грошову допомогу

Автор: admin2 от 24-06-2020, 16:01

Родини двох померлих учасників АТО отримають грошову допомогуСьогодні, 24 червня перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад провів засідання комісії щодо надання і виплати у 2020 році грошової допомоги родинам загиблих (померлих) учасників АТО, жителям Дрогобицького району.

Комісія розглянула питання про надання одноразової матеріальної допомоги родинам двох померлих учасників АТО із с.Лішня та с.Доброгостів та про встановлення пам’ятних знаків на їхніх могилах.

За результатами розгляду прийняте рішення надати одноразову грошову допомогу на поховання двох померлих учасників АТО на загальну суму 100 тис. грн. Також прийнято відповідні рішення щодо встановлення пам’ятних знаків.