» Інформація » На Львівщині запрацювала ще одна лабораторія на виявлення коронавірусу

На Львівщині запрацювала ще одна лабораторія на виявлення коронавірусу

Автор: admin2 от 20-07-2020, 13:40
 (голосів: 0)

На Львівщині запрацювала ще одна лабораторія на виявлення коронавірусуНа виконання рішення обласної комісії ТЕБ і НС, у Львові запрацювала ще одна лабораторія.

Львівська ОДА спільно із Держпродспоживслужбою, Лабораторним центром та Лікарнею швидкої допомоги упродовж трьох тижнів напрацьовували механізми для можливості запуску роботи ще однієї лабораторії для проведення ПЛР-тестування.

Роботу лабораторного підрозділу КНП "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова" розгорнули на базі потужностей Львівської регіональної державної лабораторії Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Фахівці, які працюватимуть у підрозділі, пройшли відповідне навчання.

Наразі лабораторія працює у тестовому режимі. Після погодження Головного державного санітарного лікаря на використання реагентів, фахівці підрозділу зможуть проводити до трьохсот досліджень на добу.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua