» Інформація » Львівська ОДА звернулась до Уряду щодо перегляду роботи закладів громадського харчування в умовах карантину

Львівська ОДА звернулась до Уряду щодо перегляду роботи закладів громадського харчування в умовах карантину

Автор: admin2 от 22-07-2020, 11:25
 (голосів: 0)

Львівська ОДА звернулась до Уряду щодо перегляду роботи закладів громадського харчування в умовах карантинуЗа результатами зустрічі голови Львівської ОДА Максима Козицького з представниками Української ресторанної асоціації та учасниками ресторанного бізнесу Львівщини, яка відбулась 16 липня, Прем’єр-міністру України Денису Шмигалю скерували звернення щодо можливості внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Львівська обласна адміністрація напрацювала пропозиції  щодо необхідності розмежування закладів громадського харчування, ресторанів, кафе тощо та нічних розважальних закладів, проведення між ними градації, закцентувавши увагу на тому, що заклади громадського харчування не пропонуватимуть відвідувачам брати участь у будь-яких розважальних програмах. Це дає підставу закладам харчування працювати довше, аніж до 23 години.

«Найбільшою цінністю для нас є життя та здоров’я людей. Тому ми робитимемо усе від нас залежне, аби вони могли отримувати якісні послуги, не наражаючи себе на небезпеку. Водночас, розвиток економіки та підтримка бізнесу також є важливою складовою добробуту наших мешканців. Тому вважаю, що звернутися до Уряду, аби відкоригувати роботу закладів харчування є правильним рішенням», - додав очільник області.

Нагадаємо, що з 14 липня на Львівщині дозволено роботу суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього до 23:00. Йдеться про ресторани, кафе тощо. У  такий спосіб область перейшла до наступного етапу послаблення карантинних заходів. Відповідне рішення ухвалили на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Рішення обласної комісії ґрунтуються на постанові Кабінету Міністрів України від 8 липня 2020 р. № 588. Згідно із внесеними змінами закладам громадського харчування регламентували роботу до 23 години та після 7 ранку.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua