Сьогодні, 29 липня під очільництвом голови райдержадміністрації Омеляна Стасули відбулася робоча зустріч щодо підвищення рівня соціального захисту та підтримання належного морально-психологічного стану учасників АТО/ООС, членів їхніх сімей та сімей загиблих.
У розмові взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, військовий комісар Микола Лисак, військові капелани о.Михайло Коліщак та о.Тарас Коцюба, голова громадської організації учасників АТО Дрогобиччини Олег Кіндратів, керуючий справами районної ради Михайло Гук, депутат районної ради Микола Шніцер, представники соціальних служб, центру зайнятості.
Йшлося про посилення уваги до потреб та проблем ветеранів АТО/ООС, надання психологічної допомоги та сприяння в реабілітації тим з ветеранів, хто цього потребує. Учасники наради зазначили, що увага до потреб наших захисників повинна бути постійною, суспільство не має права забувати про тих, хто захищає
нас від агресора. Щоб допомога в ресоціалізації ветеранів війни у цивільному житті була ефективною, необхідно об’єднати зусилля соціальних служб, органів місцевого самоврядування з церквою, громадськими організаціями та волонтерами.
Під час зустрічі вирішено протягом двох тижнів провести уточнення соціальних паспортів учасників АТО/ООС та визначити основні проблемні питання і шляхи допомоги в їх вирішенні.













