» Інформація » Відбулося засідання районної призовної комісії

Відбулося засідання районної призовної комісії

Автор: admin2 от 2-10-2020, 15:23

Відбулося засідання районної призовної комісіїУчора, 1 жовтня розпочалась осіння призовна кампанія на строкову військову службу. У зв’язку з цим відбулося засідання районної призовної комісії, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. На засіданні обговорено планові завдання та організаційні питання проведення призову в умовах карантину.

Слід зазначити, що строковиків не залучають до служби у зоні проведення ООС.

Термін служби складає 18 місяців. Для українців з вищою освітою магістра (спеціаліста) – 12 місяців.

Згідно з українським законодавством, призовники, які отримали повістку, зобов'язані прибути до призовної дільниці в термін, зазначений у повістці. Неотримання повістки з будь-яких причин не є підставою для ігнорування призову. Тому одразу після початку нового призову військовозобов'язаним громадянам дається 10 днів на прибуття до військового комісаріату.