29 та 30 квітня 2014 у районі був проведений конкурс самодіяльного мистецтва «Калиновий цвіт», метою якого було виявлення здібних дітей і підлітків та сприяння в подальшому їх розвитку, відродження та утвердження духовних цінностей українського народу.
У конкурсі взяли участь 588 учнів із 42 шкіл, Будинку дитячої та юнацької творчості.
За перемогу грамотами відділу освіти було нагороджено учнів у номінацях:
"Соліст"
Ореста Лихошву, Діану Гомзяк, Унятицька СЗШ І-ІІ ст.;
Ольгу Стасик, Верхньогаївська СЗШ І-ІІ ст.;
Марту Михаць, Дережицька СЗШ І-ІІ ст.;
Анну-Марію Іваночко, Довжанська СЗШ І-ІІІ ст.;
Назара Боцика, Уличненська СЗШ І-ІІІ ст.;
Василину Хомин, Верхньодорожівська СЗШ І-ІІІ ст.;
Роксолану Кузик, Модрицький НВК І-ІІІ ст.,
Івана Попеля, Ясенице-Сільнянський НВК І-ІІ ст.;
"Дует"
Оксану Кінку, Юлію Прутян, Добрівлянський НВК І-ІІІ ст.;
Наталію Кекош, Софію Альмес, Підбузька СЗШ І-ІІІ ст.
"Вокальний ансамбль"
вокальний ансамбль Старокропивницької СЗШ І-ІІ ст.;
вокальний ансамбль Опарівського НВК І-ІІ ст.;
вокальну групу Лішнянського НВК І-ІІІ ст.;
вокальний ансамбль Добрівлянського НВК І-ІІІ ст.;
вокальний ансамбль Грушівської СЗШ І-ІІІ ст.;
"Хор"
хоровий колектив «Сяйво» Лішнянського НВК І-ІІІ ст.;
хоровий колектив «Вишиванка» Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст.;
"Художнє читання"
Анну Герилів, Рибницька СЗШ І-ІІ ст.;
Марію Худик Солонська СЗШ І-ІІ ст.,
Діану Мельничук, Ясенице-Сільнянський НВК І-ІІ ст.;
Назарія Паніва, Попелівський НВК І-ІІІ ст.;
Оксану Кінку, Добрівлянський НВК І-ІІІ ст.;
Галину Ковальчук, Лішнянський НВК І-ІІІ ст.
«Авторська поезія»
Тетяну Грицан, Модрицький НВК І-ІІІ ст.
“Фольклорно-етнографічний колектив”
Нижньогаївську СЗШ І-ІІІ ст.
«Літературна композиція»
Анастасію Крупач, Тараса Нечипора, Волощанський НВК І-ІІ ст.
«Літературно-музична композиція»
ансамбль «Горянка» Довжанської СЗШ І-ІІІ ст. за літературно-музичну композицію «У тієї Катерини»; Любов Кузик, Марію Грабинську, Максима Модрицького, Меденицька СЗШ І-ІІІ ст. , за літературно-музичну композицію «Сирітська доля Тараса».
"Народний танець"
танцювальний колектив «Ясничанка» Ясенице-Сільнянського НВК І-ІІ ст.;
колектив Уличненської СЗШ І-ІІІ ст.;
"Сучасний танець"
Клуб сучасного спортивного танцю «Антарес» Будинку дитячої та юнацької творчості на базі Болехівської СЗШ І-ІІ ст.;
"Бальний танець"
танцювальний колектив «Фортуна» Доброгостівської СЗШ І-ІІІ ст.;
танцювальний колектив «Фантазія» Нагуєвицької СЗШ І-ІІІ ст.;
«Стилізований танець»
танцювальний ансамбль «Стороняночка» Сторонянської СЗШ І-ІІ ст.;
ансамбль «Горянка» Довжанської СЗШ І-ІІІ ст.;
танцювальний ансамбль Попелівського НВК І-ІІІ ст.