» Інформація » Держкомісія оновила рівні епіднебезпеки: у двох районах Львівщини – «червона зона»

Автор: admin2 от 30-10-2020, 12:23

Держкомісія оновила рівні епіднебезпеки: у двох районах Львівщини – «червона зона»Державна комісія ТЕБ і НС під час засідання 30 жовтня переглянула рівні епідемічної небезпеки в регіонах України.

Нові обмеження почнуть діяти з понеділка, 2 листопада.

Червоний рівень епідемічної небезпеки встановили у Пустомитівському та Сокальському районах.

До "помаранчевої зони" увійшли:

Міста Львів, Борислав, Дрогобич, Моршин, Новий Розділ, Самбір, Стрий, Трускавець та Червоноград, Бродівський, Буський, Городоцький, Дрогобицький, Жидачівський, Жовківський, Золочівський, Кам’янка-Бузький, Миколаївський, Мостиський, Перемишлянський, Радехівський, Самбірський, Сколівський, Старосамбірський, Стрийський, Турківський та Яворівський райони Львівської області.

Нагадаємо, уряд продовжив дію адаптивного карантину до кінця року, а також посилив його: зокрема, обмежив максимальну кількість людей, які можуть брати участь у масових заходах, час роботи кафе та ресторанів і заборонив глядачам відвідувати спортивні події.

В Україні, зокрема на Львівщині, збільшується щоденний приріст хворих на коронавірус – за минулу добу, 29 жовтня, у області Covid-19 вперше діагностували у 426 осіб.