» Інформація » На Програму капітального будівництва скерували 40 мільйонів гривень

На Програму капітального будівництва скерували 40 мільйонів гривень

Автор: admin2 от 18-11-2020, 14:56

На Програму капітального будівництва скерували 40 мільйонів гривеньЗа останній тиждень до бюджету розвитку обласного бюджету надійшла частина коштів від відчуження майна, яке належить до обласної комунальній власності, що дозволило виділити 40 млн грн на Програму капітального будівництва об'єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення.

Зокрема, зазначені кошти спрямовано для оплати робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту таких об'єктів: мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту КЗ ЛОР "Львівське училище фізичної культури" - 1 млн грн, приміщень першого поверху КНП ЛОР "Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр" – 1,5 млн грн, відділення відновного лікування КЗ ЛОР "Львівська обласна лікарня відновного лікування" в смт. Дубляни Самбірського району – 0,7 млн грн.

Також, 300 тисяч гривень скерували на  Львівський обласний клінічний перинатальний центр, школу в с. Черниця Миколаївського району – 0,7 млн грн, приміщення Львівської обласної клінічної лікарні –  3,2 млн грн, приміщення КЗ ЛОР "Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою ім.Г.Крут" – 2,9 млн грн, приблокований спортивного комплексу КЗ ЛОР "Бродівський педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича" – 0,2 млн грн.

Окрім того,  фінансовий ресурс спрямували на комплексний природньо-антропогенний об’єкт екологічного та релігійного туризму екскурсійної спрямованості “Стежка митрополита Андрея Шептицького” –   0,1 млн грн, а також надано субвенцію іншим місцевим бюджетам області на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт 50 об'єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення – 26,7 млн гривень.