» Інформація » «Різдвяний конвой»: дітям Львівщини передали святкові дарунки

«Різдвяний конвой»: дітям Львівщини передали святкові дарунки

Автор: admin2 от 17-12-2020, 16:52

«Різдвяний конвой»: дітям Львівщини передали святкові дарункиТретій рік поспіль у межах проєкту «Різдвяний Конвой»  напередодні новорічних та різдвяних свят діти Львівщини отримують подарунки.

Цього року гуманітарний вантаж із святковими пакунками, які зібрали німецькі родини, прибув до Львова 14 грудня.

4460 різдвяних подарунків доставили у Львів ГО «Народна Самооборона Львівщини» у співпраці з обласною державною адміністрацією та ГО Ротарі клуб «Львів Інтернешнл».

Дарунки передадуть дітям, які опинились в складних життєвих обставинах по всій області та Львові.

16-17 грудня департамент соціального захисту населення облдержадміністрації та Львівський обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді передали подарунки в усі райони та міста обласного значення. Потребуючим дітям їх вручать соціальні працівники з районних, міських, сільських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Новороздільського і Моршинського центру соцобслуговування.