» Інформація » Де зігрітися: на території області працюватимуть пункти обігріву

Де зігрітися: на території області працюватимуть пункти обігріву

Автор: admin2 от 15-01-2021, 08:12

Де зігрітися: на території області працюватимуть пункти обігрівуУ зв’язку зі значним погіршенням погодних умов, а саме зниженням температури та снігопадами, на Львівщині розгорнуть 112 пунктів обігріву або пристосованих під такі пункти приміщень.

«Це приміщення, які можна використати для обігріву населення та відстою техніки на території області», - пояснюють у департаменті з питань цивільного захисту.

Організовують такі пункти обігріву органи місцевого самоврядування на своїх територіях.

Туди можуть звернутися усі, хто потребує допомоги, у тому числі й люди із транспортних засобів, що вимушено зупинились у снігових заметах чи на автомобільних дорогах загального користування.

Із переліком об’єктів, що можуть бути використані в якості придорожніх стаціонарних пунктів обігріву на території Львівської області, можна ознайомитись тут