» Інформація » У зв’язку з погіршенням погоди проїзд для великогабаритного транспорту низкою доріг області тимчасово зупинений

Автор: admin2 от 11-02-2021, 11:01

У зв’язку з погіршенням погоди проїзд для великогабаритного транспорту низкою доріг області тимчасово зупиненийУ зв’язку з погіршенням погодних умов тимчасово призупинили проїзд для великогабаритного транспорту такими дорогами:

- Н-09 Мукачево-Івано-Франківськ-Рогатин -Львів
- М-06 Київ-Чоп (Гамаліївка-Миколаїв)
- М-09 Тернопіль-Львів-Рава Руська
- М-10 Львів-Краковець
- М-11 Львів-Шегині
- Н-13 Львів-Самбір-Ужгород
- Н-17 Львів-Радехів-Луцьк
- Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква

Для очищення доріг від снігу впродовж ночі задіяли понад 234 одиниці техніки.

Відтак, Служба автомобільних доріг у Львівській області задіяла 166 одиниць техніки та використала 946 тонн піщано-соляної суміші. Своєю чергою, департамент дорожнього господарства облдержадміністрації залучив до очищення доріг 68 технічних засобів та використав 280 тонн ППС.

Просимо водіїв бути уважними та обережними за кермом. При можливості, сьогодні-завтра, без нагальної необхідності, не виїжджати на дороги.

Львівська облдержадміністрація закликає мешканців області та гостей дотримуватися правил дорожнього руху. У разі виявлення не розчищених або не посипаних доріг звертайтесь на гарячу лінію області «112». Просимо мешканців зважати на прогноз погоди та бути обережними під час руху.