» Інформація » Усі амбулаторії Львівщини отримали сучасне телемедичне обладнання

Усі амбулаторії Львівщини отримали сучасне телемедичне обладнання

Автор: admin2 от 15-03-2021, 14:19
 (голосів: 0)

Усі амбулаторії Львівщини отримали сучасне телемедичне обладнанняСьогодні передали останню партію комплектів телемедичного обладнання ще 27 амбулаторіям Дрогобицького, Жидачівського, Мостиського, Пустомитівського, Сколівського, Стрийського, Самбірського, Старосамбірського, Жовківського та Городоцького  районів. Відтак, усі 254 амбулаторій охопили телемедициною.

Медичні прилади вручив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

“Більшість амбулаторій вже активно користуються обладнням. На закупівлю усіх комплектів Львівщина отримала субвенцію - 25 млн гривень. Співфінансування із місцевих бюджетів становить 10%. Державні кошти ми освоїли у 100% розмірі. У результаті тендерних процедур із закупівлі комплектів зекономили майже 980 тисяч гривень. Окрім того, у межах програми “Доступна медицина” ми передали амбулаторіям 269 автомобілів”, – зазначив заступник голови.

У програмно-апаратний комплекс для телеметрії та телемедичного консультування входять портативний ЕКГ, вимірювач артеріального тиску, пульсоксиметр, спірометр, безконтактний термометр, дерматоскоп, цифрова оглядова камера та планшет для зберігання та передачі даних.

“На сьогодні більше 100 сімейних лікарів вже пройшли практичні навчання щодо користування обладнанням телемедицини. Такі ж навчання відбудуться і після сьогоднішнього вручення обладнання. Опісля організуємо консультування лікарів. На сьогодні на базі Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги працює телемедичний центр, де є лікар –кардіолог якому можна надсилати кардіограму і отримати консультацію. За допомогою цієї сумки та приладів, які є у ній, лікар може здійснити основні базові обстеження пацієнта у віддаленій місцевості.  Усі дані лікар отримує на портативний комп’ютер, опісля може зробити свої первинні висновки. Окрім того, результати обстеження можна перескерувати вузькопрофільному фахівцю і той відповідно аналізує стан здоров’я пацієнта”, – наголосила заступник директора департаменту охорони здоров’я Ірина Шурпяк.

Нагадаємо, торік в області збудували 25 нових медамбулаторій у межах програми “Доступна медицина”. Під час будівництва зекономили 17 млн гривень, і ці кошти скерували на реконструкцію, капремонт та добудову 9 діючих медзакладів.

 

З офіційного сайту ЛОДА

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua