У зв’язку з резонансними подіями, які сталися протягом останнього часу на території Дрогобиччини, голова райдержадміністрації Степан Кулиняк провів робочу нараду з керівниками силових структур. У нараді взяв участь голова районної ради Андрій Шевкенич.
Керівництво прокуратури та поліції доповіло про стан розслідування резонансних справ та запевнило, що правоохоронці здійснюють всі можливі заходи для розкриття цих злочинів, проте в інтересах слідства їхні дії поки що не можуть бути висвітлені на загал.
Крім цього, силовики висловили свої зауваження стосовно малої кількості камер відеоспостереження, зокрема, у Дрогобицькій ТГ, а існуючі камери знаходяться у віданні КП “Муніципальна варта”, а не в поліції, що значно ускладнює роботу правоохоронних органів.
За наслідками наради голова райдержадміністрації Степан Кулиняк та голова районної ради Андрій Шевкенич запропонували присутнім керівникам подати детальну довідку стосовно необхідної кількості та якості камер відеоспостереження, місць їх розташування у Дрогобицькій ТГ.
Голова районної ради в свою чергу запросив керівників силових структур доповісти про ситуацію, що склалася у районі, на черговій сесії районної ради, яка відбудеться завтра, 16 березня.













