» Інформація » Степана Кулиняка офіційно представили на посаді голови Дрогобицької райдержадміністрації

Автор: admin2 от 18-03-2021, 15:04

Степана Кулиняка офіційно представили на посаді голови Дрогобицької райдержадміністраціїСьогодні, 18 березня відбулося представлення новопризначеного голови Дрогобицької райдержадміністрації Степана Кулиняка. Почесну місію здійснив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький. «Призначення на таку посаду – це прояв довіри від Уряду і Президента. Але водночас велика відповідальність. І в першу чергу перед людьми, - сказав Максим Козицький, звертаючись до новопризначеного керівника. - Дрогобиччина, як і вся Львівщина, має якісно розвиватися».

У своїй промові голова райдержадміністрації Степан Кулиняк зазначив, що призначення його на цю посаду - не новина чи виклик для нього, а результат системної роботи та щирої любові до Дрогобиччини, а також відповідальність за свій край та його майбутнє, яку він готовий взяти та з гордістю нести.

Я прагну впроваджувати ініціативи Президента, які сприятимуть розвитку краю. Хочу бути не номінальним очільником, а тим, хто зможе принести для Дрогобиччини максимально багато користі. Сподіваюсь на плідну співпрацю з громадою, органами місцевого самоврядування та Львівською ОДА на чолі з головою Максимом Козицьким,” - сказав Степан Кулиняк.

У своєму виступі очільник району торкнувся і проблем, які виникли внаслідок завершення реформи децентралізації, та висловив сподівання, що вони будуть вирішені спільно з голова територіальних громад району. Також Степан Кулиняк задекларував повне переформатування роботи райдержадміністрації відповідно до законодавства, яке найближчим часом буде прийняте та змінить функції РДА.

На завершення голова райдержадміністрації висловив слова щирої вдячності українським воїнам, які відстоюють цілісність та незалежність України на сході, низько вклонився матерям українських захисників та подякував їм за синів-героїв.

Зі словами благословення на плідну та відповідальну працю до нового очільника району звернулися священик-капелан УГКЦ о.Михайло Коліщак та настоятель Дрогобицького костела Св.Бартоломея РКЦ о.Мирослав Лех.

Привітали Степана Кулиняка на посаді голови райдержадміністрації голова Дрогобицької районної ради Андрій Шевкенич, Дрогобицький міський голова Тарас Кучма, депутат Львівської обласної ради Сергій Оленич та депутат Дрогобицької міської ради Олег Пилипців.

Державний Гімн України пролунав у виконанні Залуженого Прикарпатського ансамблю пісні і танцю “Верховина”.