» Інформація » Триває прийом матеріалів на здобуття Обласної премії імені Героя України Степана Бандери

Автор: admin2 от 19-04-2021, 17:00

Триває прийом матеріалів на здобуття Обласної премії імені Героя України Степана БандериОбласною премією імені Героя України Степана Бандери відзначають громадських і політичних діячів, державницькі та громадські інституції, науковців за вагомий внесок у розбудову національної української держави, доленосні громадсько-політичні рішення та науково-теоретичні напрацювання у царині державотворення.

Премія передбачає три номінації: громадська, політична та науково-навчальна національна державотворча діяльність.

Відповідно до програми «Відновлення, збереження національної пам'яті та протокольних заходів на 2021-2025 роки», розробником якої є департамент комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації, грошова винагорода кожного з лауреатів премії становить 20000 гривень.

Прийом заявок триває до 31 серпня 2021 року. Умови конкурсу за посиланням.