Сьогодні голова райдержадміністрації Степан Кулиняк, його перший заступник Роман Шлярп та директор Департаменту дорожнього господарства ЛОДА Орест Шуліковський проінспектували стан цієї дороги. Було відзначено позитивну динаміку виконання ремонтних робіт, які перебувають на завершальній стадії.
Степан Кулиняк наголосив, що ця автодорога має особливе значення, оскільки сполучає такі важливі місцеві населені пункти як Дрогобич, Стебник, Трускавець із міжнародною трасою Київ-Чоп, дозволяючи значно скоротити відстань до шосе.
Варто нагадати, що ремонт автодороги розпочався в минулому році. Було відремонтовано ділянку від Стебника до Доброгостова протяжністю майже 4 км вартістю 11, 5 мільйонів гривень. Цього року роботи продовжились до с.Довголука Стрийського району. Облдержадміністрацією було залучене фінансування в сумі понад 20 млн гривень. Роботи виконує підрядна організація ДП “Екран Буд”.













