» Інформація » Голова райдержадміністрації Степан Кулиняк провів особистий прийом громадян

Голова райдержадміністрації Степан Кулиняк провів особистий прийом громадян

Автор: admin2 от 28-05-2021, 16:55

Голова райдержадміністрації Степан Кулиняк провів особистий прийом громадянЗвернення мешканців стосувалися вирішення земельних, соціальних та інших питань. Заявникам надано детальні роз’яснення з порушених проблем. За результатами прийому очільник району дав доручення підрозділам стосовно вирішення питань заявників.

Крім цього, декілька осіб звернулись за грошовою допомогою, яку Степан Кулиняк пообіцяв надати з депутатських коштів.

Зазначимо, особистий прийом громадян голова райдержадміністрації проводить відповідно до затвердженого графіку кожну четверту п’ятницю місяця.

Прийом громадян здійснюється відповідно до ст. 22 Закону України «Про звернення громадян», з метою врегулювання суспільних відносин та умов життя громадян, вдосконалення правової основи державного і громадського життя, соціально-культурної та інших сфер діяльності держави і суспільства.