Відбулося засідання колегії відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації під головуванням в.о. керівника відділу освіти Івана Стецка та за участю першого заступника голови РДА Степана Рудницького і голови Дрогобицької районної ради Михайла Сікори.
Згідно з порядком денним з інформацією про шляхи модернізації загальної середньої освіти в Дрогобицькому районі у 2014-2016 рр., на основі відкритого звернення до Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації до широких кіл громадськості щодо модернізації загальної середньої освіти, виступив Іван Стецко.
Про підсумки атестації Михайлевицької СЗШ І-ІІ ст., Залужанської СЗШ І ст, Станильського НВК І ст. та підсумки проведення державної підсумкової атестації у випускних класах шкіл району проінформувала методист Дарія Грицик.
Про підготовку шкіл до опалювального сезону 2014-2015 рр. та проблеми з даного питання повідомила начальник групи обслуговування шкіл району Романія Федоренко.
Головний спеціаліст відділу освіти Орест Луцик довів до відома присутніх, що в стаціонарних таборах влітку цього року буде оздоровлено 34 дітей з малозабезпечених сімей.
Керівниками шкіл було проаналізовано шкільну мережу і типові навчальні плани на 2014-2015 навчальні роки.













