» Інформація » Спостережна комісія при Дрогобицькій РДА провела чергове засідання

Спостережна комісія при Дрогобицькій РДА провела чергове засідання

Автор: admin1 от 3-07-2014, 10:00
 (голосів: 0)

Спостережна комісія при Дрогобицькій РДА провела чергове засідання2 липня відбулося засідання спостережної комісії при Дрогобицькій районній державній адміністрації, на якій підведено підсумки роботи за 2013 рік. У своїй доповіді голова комісії, заступник голови РДА Галина Гайдук сказала, що минулого року було проведено ряд заходів, зокрема проводився громадський контроль за дотриманням прав і законних інтересів осіб, звільнених від відбування покарання з місць позбавлення волі за місцем проживання, було надано допомогу особам, звільнених з місць позбавлення волі в їх паспортизації та проведення медичних обстежень та ряд інших.

Активну участь в роботі спостережної комісії взяли служби при Дрогобицької райдержадміністрації та її структурні підрозділи, а саме: Дрогобицький районний центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, управління праці та соціального захисту населення, Дрогобицьке районне територіальне медичне об’єднання, відділ культури та туризму.

Також на засіданні було затверджено план роботи спостережної комісії на 2014 рік.

Спостережна комісія при Дрогобицькій РДА провела чергове засідання
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua