» Інформація » Відбудуться наради з питань ведення реєстру громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО

Автор: admin1 от 8-07-2014, 10:23

Відбудуться наради з питань ведення реєстру громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТОКабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 11 червня 2014 р. № 588-р затвердив План заходів, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Про це 7 липня повідомила на черговій оперативній нараді в Дрогобицькій райдержадміністрації головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Дрогобицької РДА Наталія Кулинич, відповідно до пунктів 2-3 зазначеного Плану заходів та з метою організації роботи щодо ведення реєстру громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, цього тижня у районах та містах обласного значення Львівщини пройдуть спільні наради з керівниками відповідних служб з питань:
- Про ведення реєстру громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції (надалі Реєстр);
- Про використання інформації з Державного реєстру виборців;
 - Про порядок обміну інформацією щодо реєстру громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, із заінтересованими органами виконавчої влади з урахуванням вимог Закону України “Про захист персональних даних”.
На нарадах будуть присутні та виступлять керівники: Державної міграційної служби, соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, житлово-комунального господарства, юстиції, військового комісаріату, командири військових частин, Служби безпеки України, МВС, Служби з надзвичайних ситуацій, Відділу ведення Державного реєстру виборців, керівники органів місцевого самоврядування, ЗМІ.
Також цього тижня, враховуючи частини 3, 6 Порядку використання коштів резервного фонду державного бюджету для надання грошової допомоги на тимчасове проживання сімей, які переселилися з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 червня 2014 р. № 213 та з метою ведення реєстру громадян, які переміщуються з окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції, в області буде визначено перелік санаторно-курортних і оздоровчих закладів, закладів та установ соціального захисту населення, гуртожитків та готелів, у яких можливе розміщення зазначених категорій громадян.