» Інформація » Понад 10 млн. грн. виділено із резервного фонду державного бюджету для надання грошової допомоги на тимчасове проживання сім’ям з Криму

Автор: admin2 от 29-07-2014, 14:11

Понад 10 млн. грн. виділено із резервного фонду державного бюджету для надання грошової допомоги на тимчасове проживання сім’ям з КримуНа виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25.06.2014 №213 «Про забезпечення тимчасового проживання сімей, які переселились з Автономної Республіки Крим та м. Севастополя» з резервного фонду державного бюджету буде виділено 10 346 710 грн. для надання грошової допомоги на тимчасове проживання переселеним сім’ям.

Зокрема,  кошти буде розподілено між Городоцькою, Дрогобицькою, Жовківською, Кам’янка-Бузькою, Мостиською, Пустомитівською, Радехівською, Сокальською, Старосамбірською, Турківською та Яворівською райдержадміністраціями, а також між виконкомами м. Львова, Борислава, Дрогобича, Нового Роздолу, Трускавця, Червонограда та Моршинською міською радою.

Загалом, грошову допомогу отримають 699 переселених осіб.

Відповідне розпорядження підписала голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех.