21 серпня відбулося засідання організаційного комітету для проведення районних конкурсів на звання «Краще мале, середнє підприємство Дрогобиччини», «Найуспішніша жінка - підприємець Дрогобиччини», «Найуспішніший молодий підприємець Дрогобиччини» та «Краще мале підприємство Дрогобиччини – меценат військових підрозділів України». Засідання провів заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник. Відбулося обговорення кандидатур підприємців, які будуть представлені до нагороди в різних галузях та сферах діяльності: промисловість, будівництво, деревообробка, торгівля, транспортні перевезення тощо.
За результатами конкурсу буде підготовлене відповідне розпорядження голови райдержадміністрації про відзначення переможців з нагоди Дня підприємця.













