» Інформація » Відбулося засідання Колегії Львівської обласної державної адміністрації

Відбулося засідання Колегії Львівської обласної державної адміністрації

Автор: admin2 от 11-11-2014, 09:00

Відбулося засідання Колегії Львівської обласної державної адміністрації10 листопада під головуванням т.в.о. голови Львівської ОДА Юрія Турянського відбулося засідання Колегії Львівської обласної державної адміністрації.

Під час засідання підведено підсумки роботи територіально-господарського комплексу області за 9 місяців 2014 року та виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2014 рік.

Також обговорено стан виконання місцевих бюджетів області за 9 місяців 2014 року та завдання щодо завершення бюджетного року; стан оборонної та мобілізаційної роботи в області; стан автодоріг Львівської області.

Окрім того, члени Колегії обговорили питання проходження опалювального сезону 2014-2015 років.