Днями районний центр соціальних слжуб для сім'ї дітей та молоді, спільно зі службою у справах дітей на базі Верхньодорожівського Дитячого будинку сімейного типу провели конкурс дитячих малюнків "Діти проти СНІДу". Захід був приурочений до Дня боротьби зі СНІДом, який у всьому світі відзначають 1 грудня. Мама-вихователька Леся Мазур та вихованці ДБСТ охоче підтримали ідею працівників Центру, які допомагали їм добрим словом та порадою.
Дитячі малюнки будуть надіслані на виставку до обласного Центру соціальних служб, кращі роботи відзначать подяками та призами.













