В сесійній залі Дрогобицької районної ради 22 грудня під головуванням першого заступника голови Дрогобицької райдержадміністрації Степана Рудницького відбулася нарада, в якій взяли участь сільські та селищні голови, керівництво міськвідділу міліції, дільничні інспектори. Питання, що розглядалось на нараді, стосувалось взаємодії органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів, надання приміщень дільничним інспекторам для прийому громадян та дотримання ними графіків прийому. Сільські та селищні голови, зокрема Степан Кугівчак та Богдан Багрій висловили свої побажання щодо роботи правоохоронних органів на селі.
У своєму виступі керівник ГО “Самооборона, гідність нації” Василь Очеретнюк розповів про те, як проводиться збір коштів, теплого одягу та продуктів харчування для воїнів, які воюють на Сході країни. Він висловив вдячність сільським головам Грушова, Добрівлян та Роліва за організацію збору 2,5 тон картоплі, 700 кг. моркви та буряка, 40 кг. м'ясних закруток, часнику, теплого одягу, матраців, знеболювальних ліків та іншого. Він також наголосив, все зібране буде відправлено адресно воїнам-прикордонникам з Дрогобича, які знаходяться зараз поблизу Маріуполя.
Також на нараді Степан Рудницький представив завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції Валерія Овчаренка.













