» Інформація » На Львівщині відзначають 77-му річницю від дня народження В’ячеслава Чорновола

На Львівщині відзначають 77-му річницю від дня народження В’ячеслава Чорновола

Автор: admin2 от 24-12-2014, 15:40

На Львівщині відзначають 77-му річницю від дня народження В’ячеслава ЧорноволаСьогодні, 24 грудня, відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятника Герою України, дисиденту, лідеру Народного Руху України В’ячеславові Максимовичу Чорноволу, приурочене 77-ій річниці від дня народження.

Вшанувати пам'ять видатного політичного діяча прийшли т.в.о. голови ЛОДА Юрій Турянський, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, а також громадські діячі та соратники В'ячеслава Максимовича.

Юрій Турянський наголосив, що слова В'ячеслава Чорновола про те, що українці були, є і завжди будуть вільними надзвичайно важливі і для нашого часу.

“Ці слова Героя України були актуальними 20 років тому, на початку нашої незалежності, та, як ніколи, важливі сьогодні, коли нам доводиться відстоювати самостійність України”,- сказав керівник області.

Юрій Турянський зазначив, що В'ячеслав Чорновіл завжди буде прикладом для усіх українців та майбутніх поколінь.