» Інформація » Сесія районної ради проголосувала за збільшення бюджетних призначень на заробітну плату освітян

Автор: admin2 от 25-12-2014, 17:29

Сесія районної ради проголосувала за збільшення бюджетних призначень на заробітну плату освітянСьогодні відбулося друге пленарне засідання ХХХVІІІ сесії районної ради. Серед питань порядку денного - внесення змін до районного бюджету на 2014 рік. Власне, зміни стосувалися бюджетних призначень відділу освіти. Заслухавши доповідь керівника фінансового управління райдержадміністрації Віталія Перхуна, розглянувши подання райдержадміністрації, врахувавши висновки бюджетної та освітянської комісій ради, депутати проголосували за збільшення бюджетних призначень за КФК 070201 на суму 1 656 200 грн.. Левову частку цієї суми (90%) складає виплата заробітної плати та нарахувань на неї (у тому числі - 50-відсоткова винагорода вчителям).

Оскільки додаткової дотації з обласного бюджету район не отримав, частину суми виділено за рахунок коштів відділу освіти, зекономлених з об'єктивних причин. 580 000 грн. спрямовано з вільних залишків бюджетних коштів, які щороку традиційно переходили у бюджет наступного року. Цього разу в перший місяць нового року район входить без фінансового запасу.