Група «Братерство Майдану» ініціює присвоєння звання Почесного громадянина Дрогобича (посмертно) Героєві України Олегові Ушневичу та звання Почесного громадянина Дрогобицького району( посмертно) Героям України Йосипові Шілінгу і Богданові Вайді.
Звання Почесного громадянина пропонується присвоїти і загиблим нашим краянам - військовим Збройних Сил України та Національної Гвардії України, учасникам АТО – Ігореві Борису, Іванові Ісику, Юрієві Комару, Петрові Яцківу, Степанові Бродяку, Іванові Габчаку, Дмитрові Лесешаку, Михайлові Сирватці.
«Нашим обов’язком є достойне вшанування загиблих патріотів, і це є найменшим, що ми всі зобов’язані зробити для цього,» - переконані активісти, які повідомляють, що скерували текст відповідного Звернення до Дрогобицьких міської та районної рад.













