» Інформація » На комісії РДА йшлося про роботу з кризовими сім'ями

На комісії РДА йшлося про роботу з кризовими сім'ями

Автор: admin2 от 2-03-2015, 09:11
 (голосів: 0)

На комісії РДА йшлося про роботу з кризовими сім'ями27 лютого відбулося засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини, яке провів перший заступник голови РДА Степан Рудницький. Комісія розглянула питання роботи з сім'ями, які опинилися в складних життєвих обставинах. Доповідали представники служби у справах дітей та районного центру соціальних служб сім'ї та молоді. Йшлося також про сприяння сім'ям тимчасових переселенців з АР Крим та районів проведення АТО. За підсумками обговорення комісія затвердила індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua