» Інформація » В райдержадміністрацію терміново викликали перевізників

В райдержадміністрацію терміново викликали перевізників

Автор: admin2 от 11-03-2015, 18:22
 (голосів: 0)

В райдержадміністрацію терміново викликали перевізниківРішення перевізника ТОВ «Канзас» підняти вартість проїзду на маршруті «Дрогобич-Бистриця» на 4 грн. та ще й до того зірваний рейс викликали обурення жителів гірського села Старого Кропивника, які користуються автобусом. 

На вимогу Старокропивницького сільського голови Ігоря Гандзія та представників громади сьогодні у райдержадміністрації була скликана термінова нарада за участю перевізників, під час якої перший заступник голови РДА Степан Рудницький жортко застеріг від несанкціонованого  підвищення тарифу на проїзд в маршрутних автобусах.

«Кожен з перевізників в результаті проведених конкурсів отримав супердохідні, дохідні і збиткові маршрути, а перерозподіл коштів між водіями, які обслуговують маршрути, - внутрішня справа перевізника, – зазначив С. Рудницький. – У ЛОДА розглядається питання щодо нового тарифу на пасажирські перевезення. Допоки відповідний документ не буде підписаний, автобуси повинні перевозити пасажирів відповідно до діючоїі вартості».  

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua