» Інформація » ВАТ “НПК “Галичина”, незважаючи на домовленості, продовжує викопувати труби

ВАТ “НПК “Галичина”, незважаючи на домовленості, продовжує викопувати труби

Автор: admin1 от 19-03-2015, 10:00
 (голосів: 0)

ВАТ “НПК “Галичина”, незважаючи на домовленості, продовжує викопувати труби18 березня перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Степан Рудницький здійснив контрольну робочу поїздку на місце проведення земляних робіт для демонтажу недіючого водопроводу ВАТ “НПК “Галичина” вздовж дороги Дрогобич-Самбір на відрізку між селами Лішня та Брониця. Нагадаємо, що за результатами наради в райдержадміністрації було досягнуто домовленості: підприємство зобов'язується провести належне впорядкування придорожньої смуги на розритій території, і лише після цього погодивши з виїзною комісією, яка на місці огляне виконані роботи, продовжувати розкопування труб.

В результаті робочої поїздки було виявлено, що представники нафтопереробного заводу продовжували земляні роботи без погодження і протягом 18 березня викопали траншею довжиною близько 300 метрів. 

Наразі роботи призупинені, виїзна робоча комісія сьогодні вивчить ситуацію і зробить свої висновки.

 

ВАТ “НПК “Галичина”, незважаючи на домовленості, продовжує викопувати труби

 

 

ВАТ “НПК “Галичина”, незважаючи на домовленості, продовжує викопувати труби
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua