» Інформація » Доброгостівська сільська рада єдина в районі не прийняла рішення про пайову участь забудовників

Автор: admin2 от 24-03-2015, 14:41

Доброгостівська сільська рада єдина в районі не прийняла рішення про пайову участь забудовниківРобоча група райдержадміністрації на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Степаном Рудницьким побувала в с.Доброгостів. Відбулася перевірка делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкому Доброгостівської сільської ради. Члени робочої групи перевірили стан ведення діловодства, кадрової роботи в сільській раді, надали методичну допомогу працівникам. За підсумками перевірки, зокрема, відзначено, що Доброгостівська сільська рада єдина серед сільських, селищних рад району не прийняла рішення про пайову участь забудовників у створенні та розвитку інфраструктури села. У зв'язку з відсутністю такого рішення місцева рада не може укласти угоди із забудовниками та залучити їхні пайові внески в розвиток населеного пункту. Оскільки відсутність такого рішення суперечить чинному законодавству (ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»), райдержадміністрація буде готувати документи в прокуратуру.