» Інформація » Перевізникам пообіцяли постійний контроль за якістю перевезень

Перевізникам пообіцяли постійний контроль за якістю перевезень

Автор: admin2 от 6-04-2015, 09:10
 (голосів: 1)

Перевізникам пообіцяли постійний контроль за якістю перевезеньПерший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів нараду з перевізниками та власниками транспортних засобів. Обговорено проблемні питання, скарги, які надходять на гарячу лінію 112.

Оскільки з  наступного тижня вступає в дію розпорядження голови облдержадміністрації про підвищення граничного тарифу на пасажирські перевезення, з перевізниками було досягнуто домовленості про прозоре та зрозуміле для громад і місцевої влади підвищення вартості перевезень на кожному з маршрутів. До 15 квітня перевізники зобов'язані довести догромад нові тарифи та відновити основні графіки руху. В райдержадміністрації попередили перевізників про контроль з боку влади за якістю пасажирських перевезень в умовах економічно-рентабельних тарифів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua