Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів нараду з перевізниками та власниками транспортних засобів. Обговорено проблемні питання, скарги, які надходять на гарячу лінію 112.
Оскільки з наступного тижня вступає в дію розпорядження голови облдержадміністрації про підвищення граничного тарифу на пасажирські перевезення, з перевізниками було досягнуто домовленості про прозоре та зрозуміле для громад і місцевої влади підвищення вартості перевезень на кожному з маршрутів. До 15 квітня перевізники зобов'язані довести догромад нові тарифи та відновити основні графіки руху. В райдержадміністрації попередили перевізників про контроль з боку влади за якістю пасажирських перевезень в умовах економічно-рентабельних тарифів.













