» Інформація » Іван Мізерник провів засідання комісії

Іван Мізерник провів засідання комісії

Автор: admin1 от 20-04-2015, 15:09

Іван Мізерник провів засідання комісії20 квітня заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник провів засідання комісії з питань альтернативної (невійськової) служби, на якій розглядалось питання працевлаштування двох осіб, мешканців міст Дрогобича та Стебника, які є членами організації Свідків Єгови. Участь в засіданні також взяли директор Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталя Щербанюк, заступник керівника управління праці та соціального захисту населення Михайло Живчин, заступник керівника управління - начальник відділу сімейної політики та організації оздоровлення управління праці та соціального захисту населення Марія Матієчко, завідувач юридичного сектору Олександр Хомин, провідний спеціаліст Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олександр Філіпенко, представники Дрогобицького та Стебницького центрів зайнятості.

Довідково

Альтернативну службу в Україні запроваджено замість військової строкової з 1992 року для тих громадян, які за релігійними переконаннями не можуть брати зброю до рук. Конституційне право цієї частини громадян на свободу світогляду та віросповідання реалізується через Закон України «Про альтернативну (невійськову) службу», Положення про порядок проходження альтернативної (невійськової) служби та інші нормативно-правові акти. Згідно Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу», громадяни мають право проходити альтернативну службу на підприємствах, в установах, організаціях, що перебувають у державній, комунальній власності або переважна частка у статутному фонді яких є в державній або комунальній власності, діяльність яких в першу чергу пов’язана з соціальним захистом, охороною здоров’я, захистом довкілля, будівництвом, житлово-комунальним та сільським господарством, а також у патронажній службі в організаціях Товариства Червоного Хреста.

Іван Мізерник провів засідання комісії