» Інформація » В райдержадміністрації відбувся особистий прийом громадян

В райдержадміністрації відбувся особистий прийом громадян

Автор: admin2 от 24-04-2015, 11:10

В райдержадміністрації відбувся особистий прийом громадян24 квітня перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів особистий прийом громадян.

На прийом прибули представники громади с.Болехівці та Болехівський сільський голова Дарія Ясеницька. Звернення стосувалося тарифної політики на пасажирські перевезення та протяжності маршруту Дрогоби-Болехівці. У розгляді питання взяв участь керівник підприємства “Галич Авто”, яке здійснює перевезення на маршруті, Ростислав Кобільник. Громадяни отримали роз'яснення, що перевізник не перевищив діючого тарифу та встановив ціну на перевезення, нижчу від граничної межі тарифу. Щодо протяжності маршруту, мешканцям запропоновано спільно з перевізником опрацювати це питання.

На прийом записався також мешканець с.Унятичі п.Бориславський, який звернувся з проханням надати допомогу будівельними матеріалами для ремонту житла. Питання розглядалося спільно з Унятицьким сільським головою Михайлом Матолінцем.