Уряд утворив Організаційний комітет з підготовки та відзначення 150-річчя з дня народження митрополита Української Греко-Католицької Церкви Андрея Шептицького та затвердив План заходів із відзначення ювілейної дати у 2015 році.
Відповідне розпорядження Міністерства культури Кабінет міністрів схвалив у середу, 29 квітня, під час свого засідання.
Відповідно до Плану заходів, у листопаді 2015 року у Національній опері відбудеться урочиста академія, присвячена 150-річчю з дня народження митрополита Андрея Шептицького. У травні у Львівському музеї історії релігії пройде міжнародна наукова конференція "Історія релігій в Україні", присвячена вшануванню пам’яті Андрея та Климентія Шептицьких. Наприкінці року відбудуться наукові конференції, присвячені різним аспектам діяльності Митрополита, а також конкурси учнівських творів, книжкові виставки, круглі столи та наукові читання в школах. У Національному музеї імені Андрея Шептицького відбудеться виставка "Митрополит Андрей Шептицький – засновник Національного музею у Львові та меценат української громади". Також Музей історії міста Києва організує виставку з нагоди ювілейної дати.
Планом заходів передбачено проведення молодіжних таборувань на батьківщині митрополита А. Шептицького у селі Прилбичі Яворівського району Львівської області; запровадження туристично-екскурсійних маршрутів до місць, пов’язаних із життям і діяльністю митрополита Андрея Шептицького. Окрім того, у Києві планують встановити на Міському будинку вчителя меморіальну дошку Андрею Шептицькому.
У липні Національний банк випустить в обіг пам’ятну монету "Андрей Шептицький", а "Укрпошта" випустить марку і конверт "Перший день".
Організаційний комітет очолив віце-прем’єр-міністр України – міністр культури В’ячеслав Кириленко. До складу Комітету увійшли: заступник міністра культури України з питань європейської інтеграції Андрій Вітренко, директор департаменту у справах релігій та національностей Мінкультури Андрій Юраш, представники Міністерства фінансів, Міністерства освіти і науки, Міністерства закордонних справ, Державного комітету телебачення і радіомовлення; голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, представники обласних державних адміністрацій, народні депутати, історики, релігієзнавці, громадські та культурні діячі.
За інформацією "Урядового порталу"













