» Інформація » У районі вшанують 70-ту річницю завершення Другої світової війни

У районі вшанують 70-ту річницю завершення Другої світової війни

Автор: admin2 от 7-05-2015, 16:12
 (голосів: 0)

У районі вшанують 70-ту річницю завершення Другої світової війниПерший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький підписав розпорядження “Про підготовку заходів з відзначення у 2015 році Дня пам'яті та примирення, 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни”. Відповідно до цього документу в районі передбачене проведення низки заходів з метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, увічнення пам'яті про загиблих воїнів. Це: покладання квітів та інші меморіальні і урочисті заходи в населених пунктах району, відвідування та привітання ветеранів війни за місцем їх проживання 8-9 травня тощо. Місцевим головам доручено вжити заходів щодо благоустрою та упорядкування меморіалів, пам'ятників та пам'ятних місць, пов'язаних з історією Другої світової війни. У травні заплановано також зустрічі, виставки, уроки пам'яті та інші виховні, просвітницькі і урочисті заходи за участю ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, спрямовані на формування шанобливого ставлення і поваги до захисників Вітчизни.

Завтра, 8 травня керівництво та актив району спільно з Дрогобицькою міською радою візьмуть участь у покладанні квітів до Стіни плачу, пам’ятного знака «Борцям за волю України», військового меморіалу «Вічний вогонь» та пам’ятника дрогобичанину, герою Радянського Союзу Григорію Геврику.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua