Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький підписав розпорядження “Про підготовку заходів з відзначення у 2015 році Дня пам'яті та примирення, 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни”. Відповідно до цього документу в районі передбачене проведення низки заходів з метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, увічнення пам'яті про загиблих воїнів. Це: покладання квітів та інші меморіальні і урочисті заходи в населених пунктах району, відвідування та привітання ветеранів війни за місцем їх проживання 8-9 травня тощо. Місцевим головам доручено вжити заходів щодо благоустрою та упорядкування меморіалів, пам'ятників та пам'ятних місць, пов'язаних з історією Другої світової війни. У травні заплановано також зустрічі, виставки, уроки пам'яті та інші виховні, просвітницькі і урочисті заходи за участю ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, спрямовані на формування шанобливого ставлення і поваги до захисників Вітчизни.
Завтра, 8 травня керівництво та актив району спільно з Дрогобицькою міською радою візьмуть участь у покладанні квітів до Стіни плачу, пам’ятного знака «Борцям за волю України», військового меморіалу «Вічний вогонь» та пам’ятника дрогобичанину, герою Радянського Союзу Григорію Геврику.













