Згідно з проектом перспективного плану, поданого Дрогобицьким районом в Офіс реформ, на Дрогобиччині планується сформувати 14 територіальних громад.
1. Бориславська - населення 35100, увійде м. Борислав.
2. Грушівська - населення 7003, увійдуть територіальні громади: Грушівська, Волощанська, Ролівська, Добрівлянська, Верхньодорожівська.
3. Дрогобицька - населення 77142, увійде м.Дрогобич.
4. Лішнянська - населення 7069, увійдуть територіальні громади: Лішнянська, Медвежанська, Унятицька, Броницька, Долішньолужецька, Бистрицька, Ступницька.
5. Меденицька - 10818, увійдуть територіальні громади: Меденицька, Опарівська, Летнянська, Довжанська, Ріпчицька, Солонська, Літинська.
6. Модрицька - населення 3995, увійдуть територіальні громади: Модрицька, Станильська, Дережицька.
7. Нагуєвицька - населення 6081, увійдуть територіальні громади: Нагуєвицька, Попелівська, Ясенице-Сільнянська.
8. Новосільська - населення 7581, увійдуть територіальні громади: Новосільська, Нижньогаївська, Верхньогаївська,
Почаєвицька, Раневицька.
9. Підбузька - населення 9329, увійдуть територіальні громади: Підбузька, Смільнянська, Залокотська, Урізька.
10. Рихтицька - населення 8906, увійдуть територіальні громади: Рихтицька, Михайлевицька, Волянська, Вороблевицька, Снятинська.
11. Стебницька - населення 20985, увійде місто Стебник.
12. Східницька - населення 9787, увійдуть територіальні громади: Східниця, Новокрпивницька, Старокропивницька,
Бистрицька Гірська, Довжанська Гірська.
13. Трускавецька - населення 20725, увійде місто Трускавець.
14. Уличнянська - населення 7096, увійдуть територіальні громади: Уличнянська, Доброгостівська.













